O společnosti

syrový

Rodinná firma
s třicetiletou histoií

Rodina je základ společnosti a rodinné firmy jsou základem ekonomiky. Tady začíná příběh jedné podnikatelské rodiny z Rychnova nad Kněžnou. Psal se rok 1991 a vystudovaný stavební inženýr Jiří Syrový se pustil plnou parou do podnikaní.

 

Opravdu neváhal ani minutu a v malé privatizaci v aukci získal budovu bývalé Mototechny. Kde postupně budoval obchod se specializací na sortiment tradičního železářství. V devadesátých letech byla poptávka veliká a postupně do své nabídky doplňoval sortiment koupelnového vybavení jako jsou vodovodní baterie, bojlery, toalety, umyvadla a vany. Obchodu Jiřího Syrového se dařilo. Pracoval svědomitě a s rozumnou mírou investic svůj obchod rozšiřoval.

1996

Když se v roce 1996 narodil Matouš, začal jeho děda Jiří přemýšlet, jak by své zkušenosti předal, a jak by mohl na svou dosavadní práci navázat. Matouš začal s dědou v obchodě trávit spoustu času už jako malý kluk. Bavil ho ten „šrumec“ v obchodě a osobní kontakt se zákazníky. Slýchával často: „Pane Syrový, prosím, poraďte nám, jak máme vyřešit rekonstrukci naší staré koupelny?“ A děda Jirka trpělivě radil, jezdil přímo k zákazníkům a zákazníci se rádi vraceli a doporučovali jeho služby svým známým.

Při volbě studia byla pro Matouše cesta jasná. Tou byla stavební průmyslovka v Hradci Králové. Podnikatelské vlohy si mimo školu zdokonaloval četbou odborné literatury a skvělou průpravou pro něho byl i vrcholový fotbal v FC Hradec Králové, kde, až do dorostu, hrál na postu brankáře první ligu. Celou tuto etapu Matoušova života bedlivě sledoval děda Jirka. Radil mu, povzbuzoval, dělal mu mentora.

V roce 2001 rodina Syrových vybudovala velké koupelnové studio v Opatovicích nad Labem a v roce 2004 Jiří otevřel svou prodejnu s koupelnovým vybavením i v Praze.  Byla to hektická a velmi úspěšná léta. Do prezentovaného portfolia se postupně doplňovali přední evropští výrobci koupelnového vybavení a výrobci keramických dlažeb a obkladů ze Španělska a Polska. Na prodejnách byly vystaveny celé koncepty koupelen v moderních trendech a designech, které klientům umožnily představit si, jak bude jejich vysněná koupelna vypadat.

2018

Je květen roku 2020 a na prodejně v Pardubicích se právě teď vyprezentovaly v reálných koupelnách absolutní novinky keramických obkladů a dlažeb renomovaných španělských keramiček Aparici a Tau. Hitem jsou metalické, naturální a betonové designy keramiky, perfektně doladěné koupelnovým nábytkem, bateriemi, vanami, sprchovými kouty, koupelnovými radiátory přední evropské značky Exellent.

2001

Na Velikonoce v roce 2018 při rodinném obědě se Jiří, Matoušova manželka Kristýna a sám Matouš rozhodli, že využijí volné prostory v zajímavé obchodní zóně v Pardubicích a vybudují zde nové, nevšední a největší koupelnové studio v Pardubicích. Tento nápad se stal skutečností o rok později a 27. 3. 2019 se na adrese S. K. Neumanna v Pardubicích otevřel popravdě krásný showroom Koupelny Syrový. Od prvního dne se Matouš a jeho manželka Kristýna začali o rodinný klenot bedlivě starat a na svůj mladý věk zabezpečovat klientům perfektní servis. Matouš má ve firmě na starosti obchod a projektování koupelen v 3D programu a Kristýna se věnuje zahraničním dodavatelům a zabezpečením plynulých dodávek.

2020

Kontaktujte nás!

kde nás najdete:
S. K. Neumanna 2869,
530 02 Pardubice V-Zelené Předměstí