RODINNÁ FIRMA

S TŘICETILETOU
TRADICÍ

Koupelny Syrový jsou podnikem, který si zakládá na poctivé práci, rodině a tradici. Celá Matoušova rodina podnikala ve stejném odvětví, a i proto pro něj bylo naprosto přirozené vydat se právě touto cestou. Snažíme se kombinovat tradiční přístupy a zkušenosti předávané z generace na generaci, spolu s moderním know-how a marketingovou komunikací.

Pomocí efektivnější komunikace a marketingu jsme se dostali do širšího povědomí a zanedlouho se k nám začali sjíždět zákazníci z celé republiky. Podařilo se nám otevřít největší koupelnová studia v Kolíně a Pardubicích.

Momentálně se o rodinný podnik stará Matouš společně se svou ženou Kristýnou. Ta se věnuje zahraničním dodavatelům a zabezpečení plynulých dodávek, zatímco on má na starosti obchod a projektování koupelen.

Za každým naším klientem stojí příběh, kterému je potřeba porozumět. V případě koupelny se totiž nejedná o chvilkovou záležitost, ale počítá se s využíváním třeba i několik dekád. Proto je nutné pochopit potřeby klienta a snažit se jim maximálně vyhovět. A tak to děláme.

DOMLUVTE SI

KONZULTACI

STUDIO

PARDUBICE

VÍCE INFORMACÍ link arrow

STUDIO

KOLÍN

VÍCE INFORMACÍ link arrow