Navštivte naše nové koupelnové studio v Brně! Těšíme se na vás.

Otevíráme nové koupelnové studio v Brně! Přijďte se inspirovat

V pondělí 10. března pro vás otevíráme nové koupelnové studio, a to v Brně. Najdete v něm unikátní design, prvotřídní materiály a moderní koupelnové koncepty, které jinde nenajdete. Přijďte se podívat, jak vypadá koupelna, do které se budete rádi vracet.

Nejmodernější studio plné inspirace

Brněnské studio je zatím naším nejnovějším a nejpropracovanějším prostorem. Při jeho návrhu jsme si dali záležet na každém detailu – od rozvržení jednotlivých koupelen až po celkový dojem z showroomu

Co v něm najdete?

🔷 Originální koupelny navržené na míru pro různé moderní styly domácností

🔷 Nové koncepty pro malé koupelny, ideální i do panelových bytů

🔷 Oblíbené stálice, které si naši zákazníci zamilovali už v Hradci Králové či Praze

🔷 Nejvíce vzorků dlažeb a obkladů – máme pro vás samostatnou vzorkovnu!

🔷 Možnost zapůjčení vzorků domů, abyste si je mohli vyzkoušet ve svém prostoru

🔷 Dva dětské koutky, takže si návštěvu užijete vy i vaše ratolesti

Každá koupelna je tu promyšlená do posledního detailu. Od dokonalého osvětlení jednotlivých prostor až po drobné doplňky a dekorace, které dotvářejí atmosféru.

Nové trendy, nové materiály – exkluzivně v Brně

S novým studiem přicházejí i nové značky a materiály. Třeba Atlas Concorde, jeden z předních světových výrobců keramických obkladů, který si nás během naší návštěvy dodavatelů v Itálii opravdu získal. Jeho vychytané kolekce v imitacích přírodních materiálů, ale i pastelových barvách, nemohou v našem brněnském showroomu chybět.

Pokud chcete vidět na vlastní oči, co dokáže špičkový italský design, toto je skvělá příležitost to zjistit.

Proč právě Brno?

Z Brna a okolí jste k nám zatím jezdili až do Hradce Králové nebo Pardubic. Chtěli jsme vám cestu za vysněnou koupelnou usnadnit – a tak jsme se rozhodli otevřít showroom právě v moravské metropoli.

A můžeme vám garantovat, že podobné studio v Brně nenajdete. Nejde jen o prodejní místo, ale o designovou expozici, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout různé koncepty, osahat materiály a probrat vaše představy s našimi designéry. A to všechno v klidné a inspirativní atmosféře.

Přijďte se podívat!

Otevřeno máme od pondělí 10. března – a vy můžete být mezi prvními, kdo nové studio uvidí. Přijďte se inspirovat, poradit se s odborníky nebo si jen projít nejnovější trendy v koupelnovém designu.

Těšíme se na vás!

Prohlédněte si fotografie showroomu: