Jistě jste zaznamenali soutěž o rekonstrukci koupelny, která proběhla ve spolupráci s manželi Královými a rádiem Expres FM. Dostali jsme od vás stovky příběhů a věřte, že opravdu nebylo jednoduché jeden vybrat. 

Nakonec jsme se rozhodli pomoc paní Jitce Palmeové, která se se svým osudem prala vždy statečně a jak říká její dcera, nikdy o nic nežádala a i přes nelehké situace vždy více dávala než brala. 

Dovolte nám teď trochu vám přiblížit osud paní Jitky v rozhovoru s jednou z jejích dcer, která ji do naší soutěže přihlásila.

Můžete nám v krátkosti popsat váš rodinný příběh?

Příběh rodinné tragédie nelze popsat v krátkosti. Maminku zasáhlo tolik životních ran, které by nikdo nikomu nepřál.

Při nedbalosti deratizační firmy zemřela mamce její maminka a syn Tomáš (1,5 roku) a dcera Jituška je od svých 3 měsíců mentálně postižená a vyžaduje 24hod. péči. V roce 2000 zemřel její bratr a v roce 2005 mamka prodělala rakovinu. A to není všechno….

Proč vás napadla právě maminka se sestrou?

Nejenom, že jsou to jedny z nejdůležitějších osob v mém životě, ale hlavním důvodem je, že jsem chtěla, aby se i na moji maminku usmálo štěstí. Zaplatila totiž tu nejvyšší cenu a mnohé musela obětovat. Nikdy si však nestěžovala a ani nic nežádala. Co si pamatuji, vždy spíš dávala než brala. A nastal čas, aby jí to bylo oplaceno, jakýmkoliv způsobem. Tím největším darem je úsměv na tváři mojí sestry Jitušky, která by byla za normálních okolností zdravá. Novou koupelnu ihned přivítala s hláškou „Ahoooj narozeniny“, což se opravdu skvěle povedlo, jelikož shodou okolností je také krásný dárek k jejím 40. narozeninám.

Jak dlouho fungovaly ve staré koupelně?

Starou koupelnu využívali přes 40 let.

Pozorujete už nějaké výhody, která s sebou nová koupelna přinesla?

Největší výhodou je více volného prostoru díky změně dispozice (umístění pračky), nová vana a příjemný vzhled koupelny.

Jak se tvářila, když jste jim novinu o rekonstrukci oznámila?

Pro mamku byla výhra absolutní šok, protože nikdy předtím nic nevyhrála. Dozvěděla se o něm až prostřednictvím rádia Expres FM a uvědomila si vše až druhý den. Byla velice překvapená a dojatá.

Co byste vzkázala zákazníkům koupelen Syrový, díky kterým jsme mohli splnit váš sen?

Co bych mohla vzkázat je jasné, stoprocentně Vás doporučuji všem, kteří přemýšlí o nové koupelně. Pokud ještě někdo váhá, zdali si vybrat právě Vás, tak mohu za nás říci, že jsme nesmírně spokojeni.

Ráda bych také vzkázala něco Vám a celému týmu koupelny Syrový:

Jsme moc rádi a vážíme si, že jste vybrali právě náš příběh a vykouzlili radost a další chuť do života naší mamince. To co děláte, děláte poctivě a s radostí. A za to vám patří nesmírné poděkování a úcta.

Napsat komentář